Co nowego w przyszłym roku…

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, warto zatem pomyśleć o wyjazdach zaplanowanych na kolejny rok. Dla osób rozpoczynających podróż ze stolicy, Łodzi albo Gdańska pojawi się kilka atrakcyjnych nowości oraz udogodnień.

eurolot.com
eurolot.com

Polski przewoźnik Eurolot zapowiada nowe trasy, które połączą port lotniczy w Gdańsku z atrakcyjnymi kierunkami. A zatem już od 3 marca 2014 z  Gdańska polecimy do Brukseli i Zurychu. W ostatnim dniu marca wystartują nowe połączenia do Hamburga i Helsinek. Poza Hamburgiem, do którego będzie można polecieć 3 razy w tygodniu, wszystkie nowe trasy zaplanowano na 4 loty tygodniowo. W tym samym miesiącu maszyny w barwach Eurolotu powrócą także na trasę Gdańsk – Wrocław. Warto zapamiętać, że niskokosztowy Ryanair uruchomi także połączenie do atrakcyjnej turystycznie Pizy. Loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu.

fot: modlinbus.pl
fot. modlinbus.pl

Bardzo interesującą nowość wprowadzi w przyszłym roku ModlinBus, przewoźnik, który dotychczas zapewniał podróżnym z Warszawy przejazd na lotnisko w Modlinie. Już w styczniu ruszy nowa trasa, która połączy Łódź z portem lotniczym w Modlinie. Planując podróż warto zapamiętać, że przejazd potrwa około 2 godzin i 45 minut, autobusy mają przystanki na dworcu Łódź Kaliska, Metro Młociny i Lotnisko Warszawa Modlin. Koszt takiego przejazdu waha się od 9 do 44 złotych. Trasa będzie obsługiwana trzy razy dziennie. Z okazji uruchomienia nowego połączenia przewoźnik zaprasza na bardzo atrakcyjny konkurs. Na początku stycznia pasażerowie będą mieli szansę wygrać 1 z 200 biletów na bezpłatny przejazd na trasie Lotnisko Warszawa/Modlin – Warszawa – Łódź.