Homla – więcej niż ogłoszenia nieruchomości

Wyjazdy do innych miast dotyczą nie zawsze stricte turystycznych celów. Coraz więcej osób podróżuje zawodowo, biznesowo i to nie tylko w krótkie delegacje. Służbowy wyjazd może oznaczać pracę w nowym miejscu i konieczność zakwaterowania np. na rok albo dłużej. Z reguły o kwestie mieszkaniowe dbają pracodawcy, choć nie zawsze. Zarówno szukając lokum dla siebie w nowym mieście, jak i dla pracowników, warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, takich jak serwis homla.

klucz do nowego domu homla
Fot: Shutterstock

Internetowy serwis o zasięgu ogólnopolskim to idealne narzędzie, kiedy szukamy mieszkania, domu, działki, ale także ogłoszeń nieruchomości komercyjnych. Warto wiedzieć, że homla to znacznie więcej niż standardowa wyszukiwarka – to działające kompleksowo narzędzie, które pomoże znaleźć nieruchomość na miarę potrzeb, wymagań i możliwości, zarówno do wynajęcia, jak i do kupienia.

homla - printscreen wyszukiwarki nieruchomości
fot: homla.pl

Szukamy skutecznie nie tylko pod względem tak oczywistych kryteriów jak lokalizacja (szczegółowa), metraż, standard i koszty. Możliwości sprecyzowania interesujących warunków są wyjątkowo praktyczne, np. możemy szukać domu przy plaży, mieszkania na parterze, domu z tarasem itp. Warto też docenić opcje, które umożliwiają wyszukanie lokum w odpowiedniej okolicy. Korzystając z filtra „w pobliżu” bez trudu znajdziemy ogłoszenia nieruchomości sąsiadujących z obiektami sportowymi, muzeami czy centrum handlowym albo placówkami oświatowymi. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja „Współlokatorzy”, która definiuje profil osoby wystawiającej daną nieruchomość. Dzięki temu można znaleźć współlokatorów, którzy będą odpowiadać konkretnym wymaganiom w kwestii trybu życia, zainteresowań itp.

homla pl - dostępna na komputerach i na urządzeniach mobilnych jak tablet czy smartfon
fot: homla.pl

Bez wątpienia serwis homla to ogłoszenia nieruchomości, które warto przejrzeć szukając zakwaterowania na dłuższy czas (kontrakt, nowe miejsce pracy, przeprowadzka do innego miasta). Oczywiście przyda się także, kiedy zajdzie potrzeba wynajęcia albo sprzedaży dotychczasowego lokum.