Language school empik przygotuje do zagranicznych wojaży

 Bez wątpienia bardzo praktyczną umiejętnością podczas zagranicznych wojaży jest znajomość języków obcych, a język angielski to dziś niemalże obowiązek i podstawa. Coraz więcej osób włada nim biegle, a większość z nas potrafi „dogadać się” w języku Szekspira.

turyści
Fot: Shutterstock

W tym kontekście jedną z lepszych inwestycji będzie na pewno zaangażowanie czasu oraz pewnych środków finansowych w naukę języków obcych. Dla wielu potencjalnych i obecnych uczniów najbardziej znaną i polecaną szkołą jest znany od lat empik. W ramach treningu można bliżej poznać ofertę korzystając np. z anglojęzycznej wersji strony. Oczywiście empik jako language school oferuje szeroki wybór kursów, zarówno pod względem metod, stopnia zaawansowania i wieku kursantów, jak również wachlarza języków, których można się tu uczyć.

flagi
Fot: empikschool.com

Decydując się na zajęcia w empiku można spokojnie przygotować się do wakacji w Hiszpanii, Niemczech, Francji, we Włoszech, w krajach anglojęzycznych czy w którymś z niezwykłych rosyjskich miast. Oczywiście nie od dziś wiadomo, że po angielsku porozumiemy się dziś praktycznie pod każda szerokością geograficzną. Tym bardziej warto docenić, że empik to jedna z najwyżej cenionych „language school”, oferująca zajęcia w ramach tradycyjnych kursów, indywidulane, online, kursy branżowe, dla małych i całkiem dorosłych uczniów. Autorska metoda INSELL – Interactional Sequential Language Learning. (interakcja, czyli mówienie, rozmawianie, reagowanie w języku obcym) znakomicie sprawdza się i przynosi uczniom wymierne efekty.

szkola
Fot: empikschool.com

Co ciekawe empik prowadzi też zajęcia z języka polskiego, przeznaczone dla obcokrajowców. Z punktu widzenia oferty turystycznej jest to jak najbardziej atrakcyjna oferta. Jakby nie patrzeć nasz kraj to całe bogactwo miejsc pięknych, wyjątkowych i atrakcyjnych turystycznie.