Na ferie do… szkoły języków obcych

Ferie to najczęściej czas wypoczynku, relaksu, wyjazdów bliskich i dalekich. Co zrobić z wolnym czasem w okresie ferii, jeśli akurat nie mamy w planie żadne eskapady? Co zrobić aby nie powielać znanego z piosenki schematu, że podczas deszczu (śniegu) dzieci się nudzą…?

english
Ferie z angielskim? Czemu nie!

Być może nauka w czasie ferii wyda się komuś szczególnie wyrafinowanym okrucieństwem. Niemniej jednak nie należy wrzucać wszystkich „nauk” do jednego worka. Jak się okazuje alternatywą braku wyjazdu nie musi być przesiadywanie przed ekranem monitora albo wpatrywanie się w telewizor. Ciekawą ofertę kierują do rodziców i oczywiście do dzieci szkoły języków obcych w Warszawie i nie tylko.

ziemia
Angielski zawsze się przyda

Zapewne ktoś zada pytanie – Dlaczego w ogóle organizować dziecku lekcje w czasie ferii??? Pamiętajmy jednak, że motto empiku jeśli chodzi o najmłodszych brzmi KIDS LOVE ENGLISH. A zatem można mieć pewność, że pokochają również zimowe zajęcia w czasie ferii. Szczególnie, że przyświeca im hasło Winter is cool!
Dla uczestników zajęć atrakcją będzie temat i formuła zajęć. Odbywają się one w formie warsztatów dotyczących fascynujących zagadnień. Na przykład dzieci będą poznawać kosmos, układ słoneczny, stworzą własne projekty, zagrają w interesujące gry. Zajęcia przybliżą im w kolorowy i zabawny sposób zjawiska atmosferyczne. Oczywiście wszystko po angielsku. Filmy, piosenki, interesujące tematy. To naprawdę doskonały pomysł na ferie w mieście.

pogoda po angielsku
Ciekawe tematy po angielsku

A co z tego mają rodzice? Pytanie czysto retoryczne. Dzieci zdobywają nowe umiejętności wiedzę i są „zaopiekowane” w najlepszym miejscu, jakim są bez wątpienia warszawskie szkoły językowe empik. W godzinach pracy statystycznego rodzica dziecko świetnie się bawi, przy okazji uczy się, a rodzic nie zastanawia się co też mogło milusińskiemu przyjść do głowy.
A przy okazji młody człowiek poznaje język, który bez wątpienia jest przydatny nie tylko w czasie szkolnych sprawdzianów, ale także w trakcie podróży zagranicznych. A może następnym etapem będzie obóz językowy dla dzieci albo nawet wspólny – rodzinny, dla dużych i małych. Warto spojrzeć na ofertę szkół języków obcych w Warszawie.

obozy empik
Warto pomyśleć również o wakacjach