Otwarte trasy – AnyWay Travel Pass Lufthansy

W tekście ponadczasowego przeboju słyszymy: „Wsiąść do pociągu byle jakiego, Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, Ściskając w ręku kamyk zielony, Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle”. Czasy się zmieniają, dziś coraz częściej podróżujemy samolotami, ale okazuje się, że marzenie o podróży w nieznane można jak najbardziej zrealizować. Z tym, że niekonieczne bez biletu:)

lot
Fot: pixabay.com

AnyWay Travel Pass- dokąd polecisz….?

Takie możliwości otwiera przed pasjonatami ciekawymi świata Lufthansa. Największe niemieckie linie lotnicze wprowadzają testową póki co ofertę, która nazywa się AnyWay Travel Pass. Dotyczy kierunków międzykontynentalnych, a zatem szykują się naprawdę dalekie wyprawy. Pasażer zainteresowany ofertą powinien zadeklarować jedynie najistotniejsze dane, takie jak miejsce startu, cel podróży oraz ramy czasowe podróży. Jeśli chodzi o początek eskapady do wyboru są następujące porty lotnicze: Berlin, Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Lipsk, Monachium, Stuttgart. Natomiast polecieć można do bardzo atrakcyjnych miast, takich jak Bangkok, Bombaj, Boston, Delhi, Dubaj, Hong Kong, Los Angeles, Miami, Pekin, Szanghaj i Tel Awiw.

frankfurt
Fot: pixabay.com

Organizacja podróży

Koszt takiej wyprawy zaczyna się od 179 euro, ilość biletów w tej taryfie jest ograniczona. Opata obejmuje przelot w klasie ekonomicznej, z jedną sztuką bagażu. Pasażer, który zarezerwował taki rejs, na kilka dni przed wylotem otrzymuje komplet informacji, czyli dowie się dokąd leci i kiedy dokładnie rozpoczyna podróż. Warto zapamiętać, że na rejs wychodzący i powrotny muszą zostać zakupione osobne bilety. Ponadto bilet w opcji AnyWay Travel Pass jest bezzwrotny, nie ma również możliwości zmiany daty lub trasy. Rezerwacje ruszają 23 października i trwają do 1 grudnia 2017 roku. Natomiast podróż musi się odbyć między 5 i 14 grudnia 2017, a 28 grudnia 2017 i 22 marca 2018 r.

lufthansa
Fot: pixabay.com