Park rozrywki dla całej rodziny: JuraPark w Bałtowie

Jeżeli słyszeliście już o Bałtowie, pewnie będzie się wam kojarzył z dinozaurami w JuraParku, ewentualnie z ostatniej zimy reklamowanym kompleksem narciarskim Szwajcaria Bałtowska. Jednak to miejsce rozwija się w imponującym tempie i oferuje mnóstwo atrakcji, tak że najlepiej wybrać się tam na kilka dni.

Bałtów leży w południowo-wschodniej części Polski, niedaleko Ostrowca Świętokrzyskiego. Poza lądowymi dinozaurami można tam zobaczyć żyjące tysiące lat temu morskie gady w Oceanarium Prehistorycznym.

Jura Park Bałtów
JuraPark Bałtów

Jest też Zwierzyniec Bałtowski – coś pomiędzy zoo a safari. Dla odważnych jest też wesołe miasteczko oraz rollercoaster, którego długość ma prawie czterysta metrów a prędkością jazdy każdy steruje sam. Miłośnicy koni znajdą tu krainę tych właśnie zwierząt, która oferuje naukę jazdy i wypoczynek dla wszystkich. Poza tym można wpaść na pół godzinki do kina 5D na pełen przeżyć seans filmowy. Zimą obiekt przyciąga nie tylko narciarzy. Mnóstwo atrakcji dla dzieci czeka w Wiosce Świętego Mikołaja.

Przed wyjazdem do Bałtowa trzeba tylko sprawdzić, które atrakcje są czynne, gdyż większość jest sezonowa.