PLL LOT dla rodziców i dzieci

Rodzinne wakacje to znakomity pomysł i z reguły fantastyczne wspomnienia. Ale podróż z dzieckiem może okazać się zdecydowanie większym wyzwaniem. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, PLL LOT proponują kolejne bardzo prorodzinne rozwiązanie. Mamy już zniżki dla maluchów i starszych dzieci, rozrywki i udogodnienia na pokładzie. Kolejna atrakcja i duże ułatwienie dla opiekunów, czeka na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie.

Fot: www.lot.com/pl
Fot: www.lot.com/pl

Nowe stanowisko Family check-in to doskonały pomysł, który zapewne spodoba się rodzicom w podróży. Jest to odrębne, dedykowane stanowisko odprawy dla osób podróżujących z dziećmi. I nie jest to tylko ułatwienie dla dorosłych. Przede wszystkim to okazja, aby mały pasażer poczuł się naprawdę wyjątkowo. Family check-in to specjalne schodki dla małych milusińskich i personel, który przeprowadzi całą odprawę z małym pasażerem. Dla poprawy samopoczucia młodego turysty obecny będzie również symbol LOT-u, swoista maskotka, czyli żuraw. Rodzice rozpoczynający podróż na lotnisku w Warszawie mogą zatem spokojnie podchodzić do stanowiska nr 221 i pozwolić dziecku załatwić formalności związane z odprawą.

Oczywiście na pokładzie mali pasażerowie również mogą liczyć na specjalne względy, takie jak menu dla najmłodszych czy zabawy, gry, kolorowanki. Długodystansowe loty to również możliwość zamontowania kołyski dla malucha, a na pokładzie Dreamlinerów dzieci mają dostęp do specjalnego systemu rozrywki pokładowej dla najmłodszych. Niewątpliwie są to rozwiązania, które znacznie ułatwiają wyzwanie, jakim jest podróż z milusińskimi.