Podróż z LOT-em i z ITAKĄ

Klienci znanego biura turystycznego ITAKA już zimą 2013/2014 mieli okazję podróżowania komfortowymi Dreamlinerami. Współpraca między ITAKĄ a LOT-em była na tyle udana, że została przedłużona na nadchodzący sezon letni oraz na kolejne dwa sezony zimowe. Planując egzotyczne podróże na pewno warto wziąć pod uwagę wiarygodność i bogatą ofertę biura ITAKA, wspartą wyjątkowym standardem na pokładzie luksusowego Boeinga.

fot: www.lot.com.pl
fot: www.lot.com.pl

Jeśli chodzi o przelot czarterowanymi Dreamlinerami, lato z biurem Itaka to m.in. tak atrakcyjne destynacje jak Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja, Portugalia, Hiszpania. Kusząco prezentuje się także oferta na sezon zimowy. Będzie można zapomnieć o chłodach dzięki propozycjom wyprawy do miejsc takich jak Krabi w Tajlandii, meksykańskie Cancun, Porlamar w Wenezueli, Santa Clara na Kubie oraz La Romana na Dominikanie. Wszystkie loty realizują oczywiście Dreamlinery LOT-u. Jest to oferta interesująca szczególnie dla tych klientów ITAKI, którzy planują egzotyczne dalekie wyprawy. Dzięki czarterowanym Dramlinerom będą to podróże bez międzylądowań, komfortowe i krótsze. Na pasażerów czekają miejsca na pokładzie luksusowych maszyn, które mogą zabrać nawet 252 osoby. Do wyboru są trzy klasy: Elite Club, Premium Club oraz ekonomiczna.

Kolejna dobra wiadomość to współpraca nawiązana miedzy LOT-em, biurem ITAKA i kanadyjską firmą czarterową CanJet Airlines. Dzięki umowie wynajęto od CanJet dwa nowoczesne Boeingi 737-800, które latem 2014 będą realizować rejsy biura ITAKA. Przewidziane są wyloty z Łodzi, Warszawy, Katowic, Szczecina oraz Wrocławia. Oczywiście w jak najbardziej atrakcyjnych kierunkach, takich jak np. Egipt, Turcja, Bułgaria, Tunezja, Hiszpania, Portugalia, Maroko, Kreta.