Urlopowe menu

O czym nie można zapomnieć planując wakacyjne, urlopowe wyjazdy? Oczywiście o biletach na pociąg czy samolot, dokumentach, przeglądzie technicznym samochodu, jeśli wybieramy transport własny. Spakujemy też ubrania, kosmetyki, lekarstwa. Lista rzeczy potrzebnych i niezbędnych jest zdecydowanie dłuższa, jeśli urlopową aprowizacją zajmujemy się na własną rękę. Jakkolwiek piękne będą plenery, miłe towarzystwo i słoneczna pogoda – jeść trzeba. Najlepiej zdrowo, kolorowo i na pewno bezpiecznie.

fot:www.pudliszki.pl
fot:www.pudliszki.pl

Wiele osób decyduje się na wyjazd bez opcji wykupionych posiłków. Powody mogą być różne – od kwestii ekonomicznej, czyli kosztów wyżywienia, po swobodę organizowania czasu. Nie każdy lubi stawiać się na śniadania czy obiady o wyznaczonej porze. Oczywiście można powiedzieć, że dziś bez problemu kupimy wszystko na miejscu. Niemniej jednak zdarzają się przecież turyści, którzy preferują miejsca oddalone od zgiełku, sklepów i tzw. cywilizacji. Poza tym po raz kolejny kłania się aspekt ekonomiczny – nie od dziś wiadomo, że ceny w tzw. miejscowościach turystycznych bywają atrakcyjne głównie dla sprzedających.

Pamiętajmy jednak, że na urlop czy weekendowy relaks wyjeżdżamy po to, aby odpocząć, a nie dla wątpliwej przyjemności stania przy kuchni. A zatem rozwiązaniem mogą być gotowe dania, przy czym warto oczywiście wybrać te najlepsze pod względem jakości i smaku. Dobrym pomysłem są dania w słoikach, które nie wymagają przechowywania w lodówce, a przygotowuje się je naprawdę szybko i co ważne – są bardzo sycące. Bardzo atrakcyjnie i apetycznie prezentuje się oferta z logo Pudliszki. Nie do przecenienia jest fakt, że marka jest słusznie kojarzona z doskonałą jakością i smakiem.
Obiadokolacja po aktywnym dniu? Proszę bardzo – np. tak popularne danie jak spaghetti. Pudliszki to bogata gama sosów pomidorowych, w tym pyszny klasyk, jakim jest sos do spaghetti bolognese. Warto zwrócić uwagę, że sosy tej marki posiadają rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Będzie to zatem smaczny i zdrowy obiad dla całej rodziny przebywającej na udanym urlopie.