Urlopowe wyzwania finansowe

Letnia eskapada już zaplanowana, termin wpisany i zatwierdzony w grafiku urlopów w pracy. Wyjedziemy na wymarzoną wycieczkę, słoneczne wakacje w Grecji albo podziwiać mazurskie plenery. Tymczasem los płata figla i okazuje się, że pralka odmówiła całkowicie i na zawsze posłuszeństwa, mamy awarię: samochodu, komputera albo inny nieprzewidziany wydatek nie do uniknięcia. Jak pogodzić nieplanowane obciążenia domowego budżetu z perspektywą wyjazdu i związanych z tym wydatków?

fot. Pixelot - Fotolia.com
fot. Pixelot – Fotolia.com

Wiele osób już planując urlopowe przyjemności zakłada, że trzeba będzie skorzystać z dofinansowania. Pożyczka, kredyt czy limit na karcie, to najczęściej wykorzystywane metody uzupełniania wakacyjnego kapitału. Ale co zrobić, jeśli praktycznie tuż przed wyjazdem pojawią się większe wydatki, których nie da się chwilowo zamieść pod dywan i pomyśleć o nich po urlopie? Tymczasem zaliczki już wpłacone, walizki prawie spakowane…

Szybko i bez zbędnych formalności. Tak można skorzystać z pożyczki SMSw Vivus. Wymagania są naprawdę niewielkie. Oczywiście skoro jest to pożyczka SMS potrzebny będzie… telefon komórkowy. Poza tym dowód osobisty, konto w polskim banku, obywatelstwo polskie i brak wpisu do rejestrów dłużników. Potencjalny pożyczkobiorca powinien mieścić się w dość szerokiej kategorii wiekowej – od 20 do 75 lat. Aby skorzystać z pożyczki wystarczy zarejestrować się na stronie Vivus, uaktywnić swój profil klienta i wysłać wniosek.

Już pierwsza pożyczka SMS może całkiem konkretnie podreperować budżet. Maksymalna kwota wynosi 1400 zł i nie wiążą się z nią żadne dodatkowe koszty. Warto wiedzieć, że następne pożyczki SMS mogą być już odpowiednio wyższe. Oznacza to, że pożyczkobiorca, który korzystał wcześniej z oferty, może pozyskać dofinansowanie nawet do 3600 zł.
A zatem jeśli finansowe tarapaty dopadną nas tuż przed urlopem, pożyczka SMS to idealna opcja. Wniosek rozpatrywany jest bardzo szybo, a kwota pożyczki zostanie przelana na wskazane konto nawet w ciągu 15 minut od podjęcia pozytywnej decyzji pożyczkowej.