Wycieczka do Paryża i listopad może być piękny

Paryż… tak naprawdę tyle wystarczy. Nazwa francuskiej metropolii sama w sobie jest najlepszą rekomendacją, reklamą i zachętą. Zresztą – wycieczka do Paryża to spełnienie marzeń większości turystów. Zarówno tych, którzy pojadą tam pierwszy raz, jak również osób, które mają już swoje ulubione miejsca w tym mieście.

Idealnym okazją do pierwszego spotkania z francuską stolicą może być wycieczka organizowana przez PLL LOT. Nie trzeba nerwowo przeglądać internetowych stron w poszukiwaniu największych atrakcji ani decydować co wybrać. Zwłaszcza, że w Paryżu nie brakuje miejsc, wydarzeń, które są godne polecenia. Na dobry początek czterodniowy pobyt i doskonale zaplanowany czas – to największe atuty wyprawy z LOT-em.

Przede wszystkim przewoźnik zapewnia przelot na trasie Warszawa – Paryż – Warszawa, a także transfer między hotelem a lotniskiem. W ramach wycieczki uczestnicy mają także zagwarantowany pobyt w hotelu i śniadania. Ale wiadomo, że nie dla hotelowych smakołyków odwiedza się miasto nad Sekwaną. Przyjrzyjmy się zatem jak zaplanowano weekendowy wypad do stolicy Francji.

Pierwszy dzień to przelot, zakwaterowanie i popołudnie na pierwsze kroki na paryskich ulicach – czyli zwiedzanie na własną rękę.
W drugim dniu paryskiej przygody uczestnicy będą mogli m.in. samodzielnie poznawać miasto. Po południu natomiast przeżyją niezwykły rejs po Sekwanie. To prawdziwa uczta dla oczu i… podniebienia. Na gości statku czeka bowiem menu pełne francuskich specjałów oraz podziwianie zabytków i miejsc takich jak Muzeum Orsay, Consiergerie, Katedra Notre Dame, Muzeum Luwr, Wieża Eiffla oraz romantyczne paryskie mosty.
Trzeci dzień wycieczki do Paryża to kolejne atrakcje. Oczywiście trudno wyobrazić sobie taka eskapadę bez odwiedzenia wieży Eiffla. Wrażeniom z podziwiania malowniczej panoramy miasta może dorównać tylko wizyta w kabarecie Moulin Rouge.
Ostatni dzień to przede wszystkim czas wolny dla uczestników. Mogą poznać i zobaczyć to, o czym zawsze marzyli. Na przykład słynny na całym świecie Luwr.

Malowniczy, romantyczny Paryż wycieczka zapięta na ostatni guzik – to na pewno idealny pomysł na listopadowy weekend. Szczegóły dotyczące wycieczki do Paryża na stronie internetowej.