Wymarzona podróż na pokładzie Dreamilnera

Dreamliner to samolot, na pokładzie którego można odbyć podróż marzeń. Dotyczy to zarówno kierunków, jak i komfortu podróżowania. Rejsy słynnego Boeinga 787 to dalekie wyprawy za ocean, a obsługa i warunki w czasie lotu to najwyższe standardy. Tym bardziej atrakcyjnie prezentuje się zapowiedź LOT-u, która mówi o dodatkowych rejsach Dreamlinera oraz lotach europejskich.

Fot: www.lot.com/pl
Fot: www.lot.com/pl

Marzenie o podróży Dreamlinerem będą mogli spełnić również pasażerowie podróżujący po Europie. Dotyczy to np. Londynu czy Tbilisi. A zatem planując wyprawę do Londynu w okresie od 18 września do 24 października można śmiało brać pod uwagę przelot Dreamilnerem.

Z kolei pasażerowie podróżujący do Stanów Zjednoczonych albo Kanady będą mieli możliwość skorzystania z dodatkowych weekendowych rejsów. Na trasie Warszawa – Nowy Jork – Warszawa będą to 4 loty piątkowe i 3 niedzielne w sierpniu oraz jedna niedziela we wrześniu. Do Chicago i z powrotem będzie można polecieć dodatkowo w niedzielę 17 i 24 sierpnia. Natomiast pasażerowie podróżujący na trasie Warszawa – Toronto – Warszawa otrzymają jeden rejs więcej – w niedzielę 30 sierpnia.
Jak widać LOT promuje loty luksusowym Boeingiem, szczególnie atrakcyjnie wygląda możliwość europejskich podróży imponującym Dreamlinerem