Wymarzony wypoczynek w górach – dom do wynajęcia

Wyjazd w góry niekoniecznie musi oznaczać spacer Krupówkami, zakopiańskie atrakcje czy też zawsze modny Karpacz. Wielu osobom górskie plenery, wycieczki i szlaki słusznie kojarzą się np. z Beskidem. Coraz więcej osób stawia także na spokój, swobodę i prawdziwe obcowanie z naturą. Wygodny, tradycyjny, ale i nowoczesny dom w górach do wynajęcia zapewnia właśnie ten rodzaj wolności, niezależności i wypoczynku.

Fot: domzwidokiem.com
Fot: domzwidokiem.com

Komfortowy i pięknie położony domek w górach to idealny wybór praktycznie dla każdego. Od samotnego amatora kontemplowania pięknych widoków, przez doświadczonego górskiego piechura po kilkuosobową rodzinę czy też zgraną grupę przyjaciół. Doskonałym przykładem takiego miejsca może być Dom z Widokiem w Piwnicznej Zdroju, znany wielbicielom Beskidu Sądeckiego. Nazwa jest nieprzypadkowa – z okien można bowiem podziwiać to, z czego Beskid słynie – malownicze wzniesienia i Poprad.

Dom w górach do wynajęcia powinien „pachnieć” lasem, drewnem, górami. Wybudowany z bali Dom z Widokiem to kontakt z naturą, tradycją i kulturą sądecką. Jednocześnie zadbano tu o wszystko, czego potrzebuje nawet bardzo wymagający turysta. W ponad stumetrowym obiekcie mieści się 5 pokoi, łazienki, nowoczesna kuchnia i taras z pięknym widokiem. Dzięki temu wymarzony urlop spędzi tu rodzina z radosnymi pociechami, grupa przyjaciół zorientowana na niezapomniane święta i sylwestra, ale także samotnik, artysta szukający natchnienia oraz wytrawny piechur.

Fot: domzwidokiem.com
Fot: domzwidokiem.com

Dom z Widokiem zapewnia widoki, w końcu nazwa zobowiązuje. Ale również nieco dalsza okolica nie rozczarowuje. Zaledwie kilkaset metrów dzieli go od centrum Piwnicznej Zdroju. Niedaleko jest także Ośrodek Jazdy Konnej i słynna Pijalnia Artystyczna. Nie ma również najmniejszego problemu z dojazdem – można tu dotrzeć samochodem, koleją, a nawet dojść pieszo górskim szlakiem.

Przeczytaj koniecznie Rodziny relaks na Mazurach