Yanosik Pro – wiele funkcji w jednym urządzeniu

Yanosik to oprogramowanie, którego nie trzeba polecać czy przestawiać. Zgodnie z informacjami podanymi przez twórców aplikacji z systemu skorzystało ok. 6,5 mln kierowców, a co miesiąc aż 1,5 użytkowników sięga do aplikacji online. Na fali sukcesu producent oferuje kolejne, nowe rozwiązania, takie jak np. terminale, videorejestrator. Najnowszym produktem, z którym twórcy wiążą wielkie nadzieje na sukces, jest Yanosik Pro – połączenie videorejestratora, nawigacji oraz systemu ostrzegania.

nawigacja
Fot: Yanosik, mat. prasowe

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjom, jakie zapewnia Yanosik Pro:

  • rejestrowanie pokonanych tras w jakości full hd
  • nawigacja z aktywną opcja omijania korków i innych utrudnień,
  • społecznościowy ostrzegacz – kierowcy mogą zgłaszać utrudnienia oraz ważne komunikaty drogowe,
  • monitorowanie parametrów silnika – po podłączeniu modułu yanosik connect można kontrolować dane takie jak obciążenie i obroty silnika, temperaturę cieczy chłodzącej,
  • monitorowanie stylu jazdy (za zgodą kierowcy) – po analizie przejazdów użytkownik może otrzymać ofertę na niższe składki na ubezpieczenie OC, AC, Assistance i NNW. Premiuje się kierowców jeżdżących odpowiedzialnie, a procedury podpisania korzystnych umów są maksymalnie uproszczone.
yanosik pro
Fot: yanosik.pl
  • System ACR (Auto Crash Recorder) – rejestracja zdarzeń, podczas gwałtownego hamowania, stłuczki czy zderzenia
  • płatności za parkingi w płatnych strefach w miastach polski, system można zintegrować ze skycash, dzięki czemu opłatę za postój można uiścić bez korzystania z parkomatów. Ta funkcja jest aktywna w 50 miastach polski, nie tylko w tych największych.
parkomat
Fot: Shutterstock

Urządzenie jest dostępne na stronie producenta, a jego cena wynosi 699 PLN plus 99 PLN za transmisję danych.