Majowy weekend – a może skok na bungee w Krakowie?

fot: www.katalomarzen.pl
Pomysł na weekend – Skok na bungee w Krakowie (fot. Katalog Marzeń)

Dla niektórych idealny wypoczynek to spokojny relaks pod przysłowiową gruszą, innych nęcą egzotyczne wojaże. Lubimy wylegiwać się na plaży, spacerować po Starówce albo poznawać nowe miejsca, zabytki. Nie brakuje również amatorów mocnych wrażeń, którym relaks kojarzy się z przygodą, wyzwaniami. Zbliżająca się majówka to doskonały czas, zarówno dla amatorów karmienia gołębi na krakowskiej Starówce, jak i ekscytująco wysokiego poziomu adrenaliny.

Z czym kojarzy nam się Kraków? Oczywiście z pięknym Starym Miastem, legendarnym Smokiem Wawelskim i Zamkiem Królewskim. To słynne Sukiennice, muzea, ale także znakomite restauracje. Bez wątpienia to wymarzony cel krótkich jednodniowych wypadów, wycieczek i wyjątkowe miejsce na popularną majówkę. Jak się okazuje Kraków może być również doskonałym wyborem dla tych, którym marzy się naprawdę niezapomniany weekend. Na stronie internetowej, która nie bez powodu nazywa się Katalog Marzeń, znajdziemy wiele pomysłów na niebanalne, ekscytujące i niezapomniane przeżycia. Jednym z nich może być skok na bungee właśnie w Krakowie.

Czy można sobie wyobrazić bardziej niezwykłe połączenie? Zwiedzanie malowniczego Krakowa, cappuccino w kawiarence na Starym Mieście i kwadrans, który na długo pozostanie niezapomnianym przeżyciem. To naprawdę świetny pomysł na zwieńczenie pełnego wrażeń weekendu albo na mocny początek udanej wyprawy do stolicy Małopolski. Przeżycie jest niezwykłe, wyjątkowe i można je zorganizować w bardzo prosty sposób, zamawiając poprzez serwis Katalog Marzeń. Umawiamy się na konkretny termin, a na wymarzony skok na bungee przychodzimy odpowiednio przygotowani. To znaczy w wygodnej odzieży stosownej do aury, sznurowanych solidnych butach. Warto pamiętać, że skoki na bungee nie odbędą się czasie burzy i przy silnym wietrze (pow. 35 km/h).