Iladian, czyli co warto spakować do kobiecej walizki

Dobrze zaplanowany i spakowany bagaż ma zawierać to, co niezbędne w danej podróży. Nie oznacza to oczywiście, że zabieramy ze sobą dom na kółkach. Choć niewątpliwie argument „i tak jedziemy samochodem” bywa kuszący w takich sytuacjach.

Fot: Shutterstock
Fot: Shutterstock

Zapewne wiele osób pamięta jeszcze czasy, kiedy wszystko co potrzebne na urlopie, wczasach czy weekendowej wycieczce, trzeba było spakować do walizki. Dziś wiele rzeczy możemy kupić na miejscu, są na wyposażeniu hotelu czy pensjonatu. Niemniej jednak na pewno warto zabrać ze sobą sprawdzone kosmetyki, leki itp. Szczególnie, że niektóre stosujemy systematycznie, cyklicznie, aby były skuteczne.
Doskonałym przykładem takich niezbędnych w bagażu produktów są na pewno środki do higieny intymnej. Tym bardziej, że wiele urlopowych atrakcji (basen, kąpiele w morzu, jacuzzi), a nawet codzienne mycie w innej wodzie, mogą spowodować podrażnienia i problemy natury intymnej.

Fot: illadian.pl
Fot: illadian.pl

A przecież higiena intymna i dbałość o zdrowie to bardzo istotny aspekt w czasie podróży. Nikt chyba nie ma ochoty szukać poradni, specjalistów w miejscowości turystycznej. Nie uśmiecha nam się również urlop w gabinecie lekarskim. Wiadomo, że higiena i zdrowie intymne kobiet to temat istotny, a problemom może sprzyjać urlopowa rzeczywistość. W bagażu wielu nowoczesnych i świadomych kobiet znajdą się np. środki do higieny intymnej oraz medyczne Iladian. Poza serią żeli do higieny intymnej dostosowanych do kobiecych potrzeb, mamy tu również probiotyki ginekologiczne z dobroczynnymi pałeczkami kwasu mlekowego. Warto mieć ze sobą odpowiednie produkty Iladian również dlatego, że zdrowie intymne powierza się na ogół lekarzowi sprawdzonemu, zaufanemu, a taką relację trudno osiągnąć czasie urlopu.

Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że na tzw. „wyjeździe” często pojawiają się okoliczności, które sprzyjają problemom, a nawet infekcjom intymnym. Są to tak prozaiczne sytuacje, jak korzystanie z natrysków, wanny, ręczników, jacuzzi, sauny czy basenu. A zatem dmuchając na zimne obok żelu do higieny intymnej, na pewno warto zapakować także suplementy, żel do stosowania miejscowego czy tabletki (Iladian direct, iladian Intima itp.).
Jeśli chodzi o wybór preparatów najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście konsultacja lekarska.

Fot: Shutterstock
Fot: illadian.pl
żele intymne
Fot: illadian.pl