Nie tylko uzdrowisko – Villa Park Med&SPA w Ciechocinku

Ciechocinek to miasto legenda. Nie bez powodu kojarzone z uzdrowiskami, sanatoriami. Sprzyja temu specyficzny, łagodny klimat oraz bogate złoża solanek. Takie dary losu i naturalne przymioty nie tracą na aktualności. Mało tego, walory Ciechocinka doceniają nie tylko kuracjusze.

Villa Park w Ciechocinku
Villa Park w Ciechocinku

Ciechocinek jest znany, popularny, ale nie jest to typowy, gwarny turystyczny kurort. Być może jest to jeden z czynników, który zadecydował o tym, że jest to wręcz wymarzone miejsce na relaks, SPA, na rodzinny wyjazd, weekendowe randes vous, a nawet na firmowy event. W malowniczym Ciechocinku czas płynie inaczej, wolniej, a łagodny klimat i wyjątkowo duża ilość słonecznych dni działają jak balsam na zmęczonych turystów. Sprzyjają także romantycznym pobytom.

Idealne miejsce na relaks
Idealne miejsce na relaks

Villa Park w Ciechocinku ( kliknij ) to wyjątkowe miejsce, chociażby ze względu na lokalizację. Elegancki, komfortowy obiekt mieści się bowiem w słynnym Parku Zdrojowym, niedaleko równie znanych tężni. Praktycznie każdy może, a nawet powinien wpisać Villa Park na listę miejsc idealnych na relaks dla ducha i dla ciała. Basen solankowy, strefa Saltaris SPA, wewnętrzna tężnia, jacuzzi, sauny z widokiem na Park, gabinety odnowy biologicznej, a także rehabilitacja, wellness i siłownie. Tak po krótce można opisać atrakcje i przyjemności, które czekają na gości Villa Park.

Sauna w Villa Park Med&SPA
Sauna w Villa Park Med&SPA

Warto zaplanować dłuższy lub krótszy pobyt w luksusowym kompleksie w Ciechocinku. Szczególnie, że przygotowano naprawdę ciekawe pakiety dla gości np. na listopadowe szare weekendy, na święta czy też na Nowy Rok. Dla tych, którzy potrafią zdecydować się i spakować w przysłowiowe 5 minut, idealną propozycją będą oferty last minute. Aktualna dotyczy np. pobytu w dniach 18-21, w promocyjnej cenie, która gwarantuje m.in. nieograniczony dostęp do strefy SPA i do Studio Cardio. To także iście królewskie przyjęcie w hotelowej restauracji.

Zdjęcia: villapark.pl