Szalona Środa w LOT, czyli jak latać po świecie za grosze.

Szalona środa w LOTChoć obecnie dzięki bogatej ofercie tanich linii lotniczych nie jest trudno polecieć gdzieś na weekend samolotem to nie da się ukryć, że mowa tu o lotach na dość niedalekich dystansach, a wybór miast docelowych też nie jest zbyt szeroki. Nie wspominając o warunkach podróży, które z klasą business wspólnego mają niewiele. Jest jednak możliwość upolowania lotu o wyższym standardzie i mniej ‚oblatanym’ kierunku. A wszystko dzięki promocji Polskich Linii Lotniczych LOT.

 

W każdą środę przewoźnik obniża bowiem ceny biletów lotniczych o 30-50%. Zakupu biletów po promocyjnej cenie można dokonać wtedy w określonym wcześniej czasie, np. od 18:00 do 23.59 lub też przez 24 h. Bywa nawet, że LOT przedłuża środową promocję nawet do tygodnia, więc zwykle jest sporo czasu na rezerwację podróży. W zasadzie nawet najbardziej wybredny podróżnik będzie zadowolony z destynacji oferowanych przez polskie linie lotnicze i z pewnością znajdzie coś dla siebie. A wszystko za okazyjną cenę.

Dzięki tej promocji za stosunkowo niewielkie pieniądze możliwe są podróże nawet w odległe miejsca. Oczywiście, cenowo wciąż lepiej wyjdziemy wybierając tańszego przewoźnika, jednak różnica w komforcie lotu jest bardzo zauważalna. Jeśli dla kogoś wygoda stanowi podstawowy warunek udanej podróży, powinien poważnie wziąć pod uwagę skorzystanie ze środowej promocji LOT-u.

Jak nie przeoczyć Szalonej Środy? Najlepiej polub fanpage Polskich Linii LOT na facebooku, gdzie przy każdej takiej okazji pojawia się post informujący o aktualnych promocjach. Warto też zaglądać na stronę Fly4Free (www.fly4free.pl) , gdzie w wyszukiwarce również  można odnaleźć interesujące nas połączenia. Rezerwacji można oczywiście też dokonać bezpośrednio na stronie internetowej LOT-u.

Jak widać podróże przestały być już tylko przywilejem bogaczy i emerytowanych Japończyków z aparatami na szyi. Bo wcale nie trzeba operować milionami, by zwiedzić kawałek świata i to w całkiem godnych warunkach. Wystarczy tylko mieć oczy dookoła głowy i szukać okazji, takich jak te możliwe dzięki Szalonej Środzie z LOT, dzięki którym spełnicie swoje wakacyjne marzenia.