Tanie latanie, czyli jak szukać tanich biletów lotniczych

Marzycie o wyjeździe w jakieś miejsce, ale ceny wycieczek w biurach podróży przyprawiają was o ból głowy? Nic straconego, taki wypad można spokojnie zorganizować o wiele taniej, na własną rękę. Na początku należy wybrać cel wyjazdu i zastanowić się jak tam dotrzeć. Najlepiej szybko, ale i niedrogo. Może się zdziwicie, ale naprawdę jest taka możliwość! Wystarczą trzy słowa – tanie linie lotnicze.

samolot w locie

Source: weheartit.com via DC Design on Pinterest

Zapewne słyszeliście mnóstwo historii o ludziach, którym udało się kupić bilety lotnicze za złotówkę. Pewnie nie uwierzyliście, szukając jakiegoś haczyka. Zmartwię was jednak – haczyka nie ma. Tanie linie lotnicze, takie jak Wizzair, czy Ryanair, bardzo często organizują właśnie promocje tego typu. Chociaż bilet za złotówkę dostać jest bardzo ciężko (niektórzy całymi dniami odświeżają strony przewoźników, by trafić na taką okazję), jest wiele ciut droższych, ale nadal w atrakcyjnych cenach. Zakup takiego biletu lotniczego może uratować nasz portfel i dać nam przy okazji sporo satysfakcji. Wiem z własnego doświadczenia jaką radość daje podróż do Rzymu za 80 zł w dwie strony.

Jak znaleźć taki lot? Koniecznie bezpośrednio na stronach przewoźników. W biurach podróży również możemy znaleźć bilety tanich linii lotniczych, jednak ich ceny będą wyższe niż tych oferowanych na stronach internetowych. Dokładne instrukcje, które są zamieszczone na stronie internetowej bez problemu przeprowadzą was przez proces nabywania biletów. A potem zostaną wam już same przyjemności, a mianowicie dalsze planowanie podróży.

Uwaga! Buszowanie w Internecie w poszukiwaniu tanich lotów ma działanie silnie uzależniające! Jeśli nie chcecie zaczynać dnia od sprawdzania stron Wizzaira i Ryanaira, lepiej się do tego nie zabierajcie! 😉