Wyjeżdżamy do Szczecina – mieszkania na sprzedaż i dla turysty

szczecin 1 polnord pl

Coraz częściej wyjeżdżając na urlop albo na weekendową wycieczkę wybieramy  mieszkanie z prawdziwego zdarzenia, albo nawet elegancki apartament. Zamiast hotelowego pokoju, kwatery itp., stawiamy na warunki, które jak najbardziej przypominają domowe. Z reguły są to stylowe, doskonale wyposażone mieszkania na nowoczesnych osiedlach, które z jednej strony mieszczą się w miejscach dogodnych  komunikacyjnie, z drugiej zaś oddzielają wynajmujących od zgiełku miasta.

szczecin 3 wały chrobrego fot shutterstockDla turystów zorientowanych na taki wypoczynek dobrym wyborem mogą być nowe bloki, osiedla i apartamenty oraz mieszkania w kompleksach budynków wciąż jeszcze pachnących nowością. Niekwestionowana stolica województwa zachodniopomorskiego, cel wielu turystycznych wyjazdów, czyli Szczecin, również zapewnia takie lokalizacje oraz warunki. Chyba każdy gość odwiedzający to piękne miasto nad Odrą chętnie zatrzymałby się w którymś z nowoczesnych mieszkań na Osiedlu Ku Słońcu. Nie bez powodu takimi mieszkaniami na sprzedaż w Szczecinie interesują się nie tylko osoby prywatne, ale również inwestorzy, którym spodoba się zarówno sam obiekt, jak i jego bliższe i dalsze otoczenie.

Położone wśród zieleni  budynki mieszczą się niedaleko centrum, do którego można dojechać szybko – zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Bez dalekich wypraw, pod ręką znajdziemy tu centra handlowe, szkoły, przedszkola, placówki służby zdrowia. Na amatorów zdrowej rekreacji i aktywności czekają spacerowe tereny, basen i Miejski Ośrodek Sportu. Kompleksowo szczecin 2 fot wikipedia widok z Bukowych Wzgórzwyposażone mieszkanie to świetna baza wypadowa do zwiedzania i eksplorowania Szczecina i okolic. Znajdziemy tu malownicze tereny rekreacyjne (puszcza Wkrzańska, Bukowa i Goleniowska), jak również liczne zabytki (Zamek Książąt Pomor -skich, kościół Św. Piotra, Jana Chrzciciela, pałace – Pod Głowami, Pod Globusem). Warto również wybrać się na słynne Wały Chrobrego, podziwić Ratusz Staromiejski i Rynek Sienny.