Wymarzony odpoczynek w hotelu SPA

Pobyt w ośrodku SPA to wyjątkowa okazja, aby zrobić coś dla ciała i coś dla ducha, dla zdrowia oraz dla urody. To pomysł na weekendowy wypad i na urlop, który naprawdę zregeneruje siły. Można zafundować sobie zupełną odskocznię od codzienności i wybrać pobyt w pojedynkę. Ale równie miłe wspomnienia zapewni wyjazd do spa z „drugą połówką”, z przyjaciółką lub rodzinne wakacje z dziećmi.

fot:www.villapark.pl
fot:www.villapark.pl

Ośrodki i hotele SPA, które warto wybrać na urlop, powinny mieścić się w malowniczej okolicy. Być oazą spokoju z pełną gamą zabiegów i możliwością zażywania zdrowego ruchu, korzystania z wielu form aktywności fizycznej. SPA z założenia jest połączeniem relaksu, odnowy biologicznej oraz tego „czegoś” dla ciała i ducha. Najlepsze hotele SPA zapewniają pełną gamę zabiegów wellness, aktywność fizyczną, psychiczny relaks i zdrowe rozkosze dla podniebienia.

Można powiedzieć, że wszystkie powyższe przyjemności i jeszcze więcej możemy znaleźć w sieci MPM Hotele SPA. Zapewne wielu amatorów tej formy relaksu doskonale zna Głęboczek Vine Resort & SPA oraz Villa Park MED & SPA. Mazury, Ciechocinek to miejsca, których nie trzeba zachwalać, a atrakcje dostępne w ośrodkach to relaks w wielu wymiarach. Od błogiego nic-nierobienia po wyprawy rowerowe i grę w golfa.

Słynne hotele SPA mieszczą się na mazurskim Pojezierzu Brodnickim (Głęboczek) oraz w Ciechocinku (Villa Park). W obydwu przypadkach na gości czekają komfortowe warunki i pełen wachlarz możliwości zdrowego relaksu. Jedną z atrakcji resortu Głęboczek jest możliwość zamieszkania w odrestaurowanych mazurskich domostwach. SPA w chacie to wyjątkowa okazja, z której warto skorzystać. Oprócz zabiegów wellness, sauny, jacuzzi, basenów, warto także spróbować lokalnych specjałów, sezonowych specjalności, podziwiać kulinarne popisy Live Cooking czy odwiedzić winnicę i skosztować doskonałych win w towarzystwie sommelliera.
Brzmi kusząco? A to zaledwie kilka fantastycznych propozycji, spośród szerokiej gamy oferowanej przez hotele SPA w Ciechocinku i Głęboczku.