Maluch na wczasach – soki Bobo Frut.

Wielu przyszłych albo świeżo upieczonych rodziców myśli o tym, jak będą wyglądać ich urlopy, wakacyjne wyjazdy. Ba! Są tacy, którzy zastanawiają się czy w ogóle będą wyglądać – jakkolwiek. Nie wiadomo czemu nadal pokutuje przekonanie, że pojawienie się dziecka to poważne ograniczenie i koniec niektórych przyjemności, chociażby takich jak spontaniczny wyjazd czy letni urlop na łonie natury.

dziecko na plaży
Fot: Shutterstock

Po pierwsze nic z tych rzeczy, po drugie spontaniczność musi być kontrolowana. Tak można w dużym skrócie odpowiedzieć na tego typu wątpliwości. Na szczęście wielu młodych rodziców dość szybko przekonuje się, że wyjazd z dzieckiem, nawet z niemowlęciem czy dwu- trzylatkiem, to czysta przyjemność. Już sama podróż wcale nie oznacza trudów i kombinowania, jak sobie poradzić z maluchem. Mamy przecież wiele akcesoriów, które świetnie sprawdzają się w podróży, stacje benzynowe, przydrożne bary czy „mcdonaldy” mają kącik dla mamy z dzieckiem. Nie mówiąc już o tym, że oferta turystyczna wychodzi na przeciw podróżującym rodzinkom.
Przejazd pociągiem także nie jest wielkim wyzwaniem, na rodziców czekają przecież przedziały dla osób podróżujących z maluchami, pomoc i oferta WARS czy też Strefa Małego Pasażera.

dziecko w aucie
Fot: Shuttrstock

Wiele mam martwi się także o żywienie dziecka, szczególnie, kiedy dieta nie ogranicza się już jedynie do mleka. Rodzice, którzy odważyli się już na swój pierwszy urlop z maluchem, mogą uspokoić sceptyków. Żywienie malca w podróży i na wakacjach to dziś przysłowiowa bułka z masłem. Śniadania, deserki, obiadki i kolację robimy w 5 minut, bez wielkiej kuchni, garnków i lodówki z zapasami. Na pewno ogromnym ułatwieniem są gotowe kleiki, kaszki, obiadki i owoce w słoiczkach czy też ulubione soki Bobo Frut. Warto zajrzeć np. na fanpage kultowych soczków, żeby znaleźć wiele pomysłów i dobrych rad, które sprawdzą się w podróży, podczas wycieczek czy spacerów. Na stronie promującej soki Bobo Frut czytamy np.:

„Dbasz o to, by Twoje dziecko miało zapewnioną odpowiednią porcję warzyw i owoców? Wybierz soki Bobo Frut i zabierz je ze sobą na spacer”

Ważna jest również taka informacja:

„Soki Bobo Frut, przeznaczone dla dzieci do lat 3, spełniają nawet do 500 razy bardziej surowe normy niż soki dla dorosłych i starszych dzieci”

Dieta ma być urozmaicona? Proszę bardzo!

„Soki Bobo Frut mogą doskonale sprawdzić się jako metoda na „przemycenie” w diecie dziecka warzyw i owoców w smacznej formie soku. Ze względu na unikalną, owocowo-warzywną kompozycję mogą przypaść do gustu także starszym domownikom!”

„Chcesz, by Twój Maluszek pokochał warzywa? Podaj mu sok Bobo Frut Pomidorek – specjalnie stworzony dla dzieci już po 6. miesiącu życia!

BOBO FRUT Pomidorek, Marchewek i Dyniek to soki przecierowe na bazie pomidora, marchewki i dyni, z dodatkiem soków owocowych. Skład soków został dostosowany do potrzeb niemowląt i dzieci do lat 3.”

Z Bobo Frutem w drogę fot: www.facebook.com/bobofrut
Z Bobo Frutem w drogę
fot: www.facebook.com/bobofrut

Fanpage Soków Bobo Frut to również wiele ciekawych pomysłów na wspólne zabawy, gdyby okazało się, że pogoda czasem zawodzi.

Podczas deszczu dzieci się nudzą? nie z Bobo Frutem fot: facebook.com/bobofrut
Podczas deszczu dzieci się nudzą? Nie z Bobo Frutem
fot: facebook.com/bobofrut