Apteczka w podróży

Fot:SHUTTERSTOCK
Fot:SHUTTERSTOCK

Planując wakacyjną podróż, wymarzony urlop czy atrakcyjną weekendową eskapadę, skupiamy się na tym, co przyjemne. Na przykład jakie modne i praktyczne ubrania spakować – to na pewno dylemat wielu pań. Zastanawiamy się czy dopisze nam pogoda, jakie będziemy mieć towarzystwo. Niestety wybierając się w bliższą czy dalszą podróż należy wziąć pod uwagę również możliwość pojawienia się mniej przyjemnych okoliczności, np. problemów zdrowotnych.

Co prawda mamy dziś dostęp do aptek, punktów medycznych, opieki lekarskiej. Minęły już czasy, kiedy ból brzucha lub infekcja stawały się wielkim problemem i wyzwaniem, w obliczu niedostępnych, oddalonych o wiele kilometrów aptek czy przychodni. Mimo to warto być przygotowanym na pewne niedogodności i niezbyt miłe niespodzianki. Szczególnie, że niestrawność, ból brzucha, biegunka czy urazy albo bóle menstruacyjne niekoniecznie respektują czas urlopu i relaksu.

Fot: no-spa.pl
Fot: www.no-spa.pl

Oczywiście nie popadajmy w przesadę, której wyrazem będzie walizka medykamentów, opatrunków, syropów. Warto postawić na rozwiązania sprawdzone, jak najbardziej uniwersalne. Dlatego w podróżnej apteczce na pewno powinna znaleźć się No Spa – lek, który jest skuteczny w bólach brzucha różnego pochodzenia. Jest podawana zarówno podczas dolegliwości bólowych związanych ze skurczami przewodu pokarmowego, jak i przy uciążliwym bólu żołądka. Stosujemy ją w problemach z trzustką, drogami żółciowymi, a także przy jakże powszechnej dziś chorobie wrzodowej. No Spa w podróży sprawdza się również w przypadku niestrawności, zatrucia pokarmowego. Jest niezbędna w kosmetyczce wielu kobiet, którym dokuczają bóle menstruacyjne.

Nie da się ukryć, że podczas kulinarnych szaleństw urlopowych zdarzają nam się problemy trawienne, bolesne skurcze. Właśnie wtedy zawarta w No-Spie rozkurczająca drotawertyna, jest najlepszym rozwiązaniem. Szczególnie, że jest to środek, który łagodzi także bóle głowy, a te na urlopie mogą być konsekwencją np. nieprzespanej nocy, zbyt dobrej zabawy czy leżakowania na słońcu.

Bardzo ważny jest również fakt, że No Spa nie ma wpływu na zdolność prowadzenia samochodu, co w czasie podróży jest istotnym atutem. Ponadto jest to środek, który nie wchodzi w interakcje z innymi lekarstwami, a zatem stanowi bardzo praktyczny i bezpieczny element naszej turystycznej apteczki. W zależności od potrzeb można wybrać tradycyjną No-Spę, wersję Max (podwójna dawka) lub powlekane tabletki Comfort.