Biznesowa oferta PLL LOT – konferencje, kongresy, spotkania

Kiedy słyszymy nazwę PLL LOT słusznie kojarzymy ją z naszymi największymi liniami lotniczymi. Warto jednak wiedzieć, że oferta LOT-u to znacznie więcej niż tylko przeloty na trasach krajowych i międzynarodowych. Na uwagę zasługują np. kompleksowo zorganizowane wycieczki dla turystów indywidualnych i grup zorganizowanych (LOT Travel), możliwość rezerwacji samochodów, noclegów itp. Bardzo interesująco prezentuje się również biznesowa oferta związana z organizacją i obsługą konferencji, spotkań, konwencji itp.

biznesmen
Źródło: www.lot.com

Wykłady, konferencje, sympozja czy też ważne spotkania biznesowe odbywają się dziś w różnych zakątkach świata. Przybywają na nią również zaproszenie goście z wielu krajów i kontynentów. Organizując takie przedsięwzięcie warto wziąć pod uwagę ofertę PLL LOT, zarówno ze względu na profesjonalizm i jakość usług, jak również atrakcyjne programy lojalnościowe i premiujące.

świat
Źródło: www.lot.com

LOT Meetings to propozycja skierowana do firm, organizacji itp., które są zainteresowane spotkaniem, konferencją lub innym wydarzeniem zaplanowanym na co najmniej 15 osób. W ramach tego programu, kupując co najmniej 15 biletów dla zagranicznych gości korzysta się ze specjalnej oferty, która obejmuje:
• możliwość zbierania mil w ramach programu Miles & More lub programu Frequent Flyer innego członka Star Alliance,
• zniżki lub preferencyjne stawki na przeloty dla uczestników oraz organizatorów spotkań,
• rezerwację i sprzedaż w wybranej lokacji agencyjnej za pomocą meeting code.

Oferta Star Alliance Meetings Plus™ jest skierowana do firm, stowarzyszeń i innych podmiotów, które organizują wydarzenie biznesowe dla minimum 50 gości zagranicznych z co najmniej 3 krajów. Ten program zapewnia m.in. zniżki na przeloty oraz dostęp do rozkładów 28 linii członkowskich sojuszu.

konferencja
Źródło: www.lot.com

Z kolei LOT Conventions to oferta opracowana z myślą o klientach, którzy planują konferencje, kongresy, sympozja obliczone na co najmniej 100 gości zagranicznych. W ramach programu otrzymują różne przywileje np.:
• możliwość zbierania mil w ramach Miles & More lub Frequent Flyer innego członka Star Alliance,
• zniżki i preferencyjne stawki na przeloty dla gości oraz organizatorów spotkań,
• prostą rezerwację, m.in. w biurach podróży, biurach PLL LOT, przez call center lub na www.agentlot.com podając Event Code,
• transport do większości miast w Polsce.

W przypadku bardzo dużych wydarzeń o charakterze biznesowym, np. kongresów, sympozjów na przynajmniej 500 osób, warto zainteresować się programem Star Alliance Conventions Plus. Goście eventu powinni pochodzić z co najmniej 3 krajów i 2 kontynentów. W ramach korzyści otrzymuje się m.in.
• dostęp do taryf zniżkowych i rozkładów 28 linii członkowskich sojuszu,
• możliwość skorzystania ze specjalnego funduszu na przeloty dla organizatorów (Organiser Support Programme).