Dieta małego podróżnika – dania i napoje dla dzieci

Wielu rodziców doskonale wie, że pojawienie się na świecie dziecka – małego, bardzo absorbującego człowieka, zmienia niektóre sytuacje, otwiera nowe możliwości, a niektóre cokolwiek ogranicza. Większość z nich wie także doskonale, że podróżowanie z milusińskim nie jest super trudnym wyzwaniem, a powiększenie rodziny nie oznacza rezygnacji z wypoczynku, urlopów i wycieczek. Wystarczy dobra organizacja i równie dobre chęci, a poznawanie świata i kraju z dzieckiem stanie się największą frajdą.

fot: facebook.com/bobofrut
fot: facebook.com/bobofrut

Jednym z obszarów, który na pewno trzeba ogarnąć i zorganizować, jest dieta malucha. Na szczęście dziś większość składników menu całkiem małych i nieco starszych pociech znajdziemy w sklepach. Należy oczywiście pamiętać, że dietetyczne nowości i eksperymenty w czasie podróży to nie najlepszy pomysł, zwłaszcza w czasie zagranicznych eskapad. A zatem warto również zaplanować dietetyczny bagaż, zarówno ten podręczny na podróż, jak i do posiłków na miejscu pobytu.

fot: facebook.com/bobofrut
fot: facebook.com/bobofrut

Jeśli chodzi o dietę najmłodszych dzieci najlepszym rozwiązaniem będą gotowe dania, zupki, desery, soczki i napoje dla dzieci, a marką, której ufa większość rodziców jest niewątpliwie Bobo Fruit. Można śmiało powiedzieć, że prawie wszyscy młodzi rodzice również „wychowywali się” na zdrowych i smacznych soczkach z sympatycznym maluchem w logo. Dziś Bobo Fruit to nie tylko owocowe i warzywne napoje dla dzieci, ale także bardzo poręczne w podróży deserki owocowe oraz obiadki. Po słoik czy butelkę z soczkiem można sięgnąć w drodze, w czasie przystanków, przerw w podróży. Sprawdzają się na wycieczkach, spacerkach, podczas poznawania okolic. Stanowią bazę posiłków malucha w każdym miejscu urlopowego wypoczynku.

fot: zdrowystartwprzyszlosc.pl
fot: zdrowystartwprzyszlosc.pl

Praktyczne, ale bezpieczne rozwiązania sprawią, że wakacje czy wycieczka z maluchem będą jedynie przyjemnością i zapiszą się wśród najlepszych wspomnień.