Podróżujemy szybko i tanio

Podróże to niewątpliwie przyjemność, okazja do poznania nowych miejsc, do relaksu, wypoczynku i dobrej zabawy. Aby na rozrywkę i zwiedzanie pozostało nam jak najwięcej czasu i funduszy, warto poznać sposoby na podróżowanie szybciej i taniej. Oszczędność czasu to oczywiście samolot, a jak zmniejszyć koszty…?

fot. www.wizzair.com
fot. wizzair.com

Ciekawą propozycję dla swoich pasażerów zaprezentowały linie lotnicze WizzAir. Nowa usługa – WIZZ Privilege Pass to udział w praktycznym programie lojalnościowym, dzięki któremu podróżujący nie będą musieli osobno płacić za pierwszeństwo wejścia na pokład i przewóz dużego bagażu podręcznego (max 56x45x25). Przywilej obejmuje cały rok, a koszt karty członkowskiej to zaledwie 416 zł.  Jest to z pewnością korzystna propozycja dla osób, które często latają z węgierskim przewoźnikiem. Zwłaszcza, że karta upoważnia do skorzystania z przywileju również na loty już zarezerwowane, a jeszcze nie zrealizowane.

fot.eurolot.com
fot.eurolot.com

Wraz z przyjaciółmi albo z rodziną wybierasz się na zimowy urlop w Alpy?  Warto zatem zainteresować się ofertą Eurolotu. Od 14 stycznia aktywna jest oferta na przelot małą grupą do Salzburga. Promocja zakłada, że trzyosobowa grupa podróżuje w dwie strony za jedyne 1249 zł, a 4 osoby mogą polecieć tam i z powrotem za 1599 zł. Warto pamiętać, że w okolicach Salzburga mieści się wiele atrakcyjnych ośrodków, takich jak chociażby Obertauern, Saalbach, Flachau, Lungau czy Zell am See-Kaprun. Zainteresowanym pozostało już niewiele czasu, bo promocja kończy się 21 stycznia o północy. Promocyjne przeloty należy wykorzystać w okresie od 25 stycznia do 22 marca 2014.