Pojedźmy na wczasy do Bułgarii

Bułgaria kusi i zachwyca różnorodnością krajobrazów, od malowniczego wybrzeża po doskonałe górskie, stoki narciarskie. Tym samym jest to kierunek idealny praktycznie dla wszystkich turystów. Dla wielbicieli leniwego plażowania, dla amatorów zdrowego ruchu. Dla młodych ludzi spragnionych dobrej zabawy oraz dla rodzin z dziećmi w każdym wieku.

basen
źródło: edom.pl

Urlop na słonecznej plaży i nad ciepłym morzem? Zabytki, historia i atrakcje turystyczne. Dobra zabawa, znakomita kuchnia. A może aktywność fizyczna, rowery, nurkowanie, surfing? Góry, piesze wycieczki, narty zimą? Wbrew pozorom wcale nie musimy planować wyjazdów w różne zakątki świata. Nie musimy także podróżować daleko i egzotycznie. Bułgaria – region niesłusznie nieco zapomniany, dziś znów przeżywa swoisty renesans jeśli chodzi o turystyczną popularność.

Na uwagę zasługuje także doskonale zorganizowane zaplecze turystyczne, noclegowe, rozrywkowe. Najlepszym przykładem może być oferta noclegów na wczasy w Bułgarii, dostępna w serwisie edom.pl. Znajdziemy tu niedrogie kwatery i luksusowe domy wakacyjne z jacuzzi, sauną i basenem. Zatrzymamy się w obiektach z widokiem na morze, na tle malowniczych pejzaży albo na obrzeżach miast. Na wymarzone wakacje możemy zabrać czworonogich przyjaciół, ponieważ wiele ofert noclegowych w Bułgarii to obiekty, gdzie psy i koty są mile widzianymi gośćmi.

Bułgaria to idealny wybór dla wielu turystów. Atutem jest bliskie położenie, sąsiedztwo atrakcyjnych turystycznie krajów, atrakcyjna baza noclegowa oraz wymarzony, łagodny klimat. Varna, Złote Piaski, Słoneczny Brzeg czy stołeczna Sofia – to miejsca, które na pewno warto zobaczyć, poznać i odwiedzać ponownie.

Przeczytaj również Rodzina na urlopie w Hiszpanii