Pomysły na urlop zimą

Przed nami sezon zimowych podróży. Oczywiście niektórzy mają już starannie zaplanowane świąteczne i noworoczne wyjazdy, rodzinne ferie zimowe. Inni czekają na last minute albo… decyzję o terminie zimowego urlopu. Planując wyjazd w rodzinnym komplecie trzeba wziąć pod uwagę również termin ferii zimowych. Studenci dopasowują plany wyjazdowe do sesji i egzaminów. Kryteriów może być wiele i wszystkie warto brać pod uwagę.

Fot:www.edom.pl
Fot:www.edom.pl

Aby zaplanować, zorganizować, a potem spędzić udany urlop zimą, trzeba dobrze wybrać miejscowość, okolice, atrakcje, miejsce zakwaterowania. Na pogodę mamy niewielki wpływ, nie wiemy również z kim będziemy sąsiadować przez ścianę w hotelu czy ośrodku wypoczynkowym. Podobno zima wygląda zawsze piękne w górach, a ewentualny problem z sąsiadami rozwiązuje zakwaterowanie w domkach.

Ogromny wybór domków, chat, apartamentów w najpiękniejszych miejscach Polski i Europy znajdziemy w serwisie www.edom.pl – urlop zimą. Dzięki zaawansowanym opcjom wyszukiwania i filtrowania tysięcy dostępnych tu ofert, możemy znaleźć naprawdę idealne miejsce na wymarzony urlop zimą. Precyzujemy wymagania – od najbardziej ogólnych takich jak termin i miejsce wyjazdu, po szczegółowe, np. obiekt akceptujący czworonogich przyjaciół, odległość do szlaków narciarskich i wyciągów, a nawet komfortowe jacuzzi. Serwis analizuje potrzeby i podsuwa najlepsze opcje.
Czy będzie to zimowa eskapada w Alpy, ferie na Słowacji, a może urlop w chacie góralskiej z widokiem na Tatry

Zapraszamy do przeczytania Narciarska zima w Tatrach