Rodziny relaks na Mazurach

Mazurskie klimaty nie wymagają specjalnej rekomendacji. Niezwykłe plenery, jeziora, komfortowe pensjonaty, najlepsze hotele Mazury to wręcz idealny kierunek na prawdziwie relaksujący wyjazd.

Mazury

Jak połączyć czas spędzany z rodziną z udanym relaksem, odpoczynkiem, czymś dla ciała i ducha? Już samo sformułowanie „rodzinny wyjazd” może zaprzeczać beztrosce i relaksowi dorosłych. Chyba, że wybierzemy mazurskie atrakcje i obiekt, w którym dzieci nie będą się nudziły. Nawet podczas deszczu.

Hotele na Mazurach nie są niczym niezwykłym i z całą pewnością jest w czym wybierać. Planując udany pobyt warto na pewno zwrócić uwagę na wyjątkowe miejsce, jakim jest Głęboczek Vine Resort & SPA. Już sama nazwa skutecznie kusi rodziców, którym marzy się błogi relaks, zabiegi dla ciała i ducha, czyli to co najlepsze w ośrodkach SPA. A jeśli do tego dodamy niepowtarzalne plenery, jeziora, klimat, architekturę i wystrój oryginalnego dworku, mamy wymarzone miejsce na każda okazję. Od sobotniego wypadu, przez długie weekendy po urlopowe eskapady.

A jak się do tego ma planowany rodzinny wyjazd? Otóż poza bogatym pakietem zabiegów SPA, Głęboczek może poszczycić się udziałem w programie Hotel Przyjazny Rodzinie. W praktyce oznacza to m.in., że na małych i nieco większych gości czeka tu wiele atrakcji, spacery, gry, zabawy, sport, zajęcia artystyczne itp. Rodzice mogą spędzać czas na wspólnej zabawie z pociechami, ale mogą również oddawać się rytuałom SPA, delektować doskonałą kuchnią, mając jednocześnie pewność, ze milusińscy są pod dobrą opieką.
Głęboczek to idealne miejsce na romantyczny weekend we dwoje, ale także na najlepszy wypoczynek dla małej i dużej rodziny. Można tu przyjechać nawet z ukochanym czworonogiem.

Przeczytaj koniecznie Ahoj Przygodo!