Ryanair na trasach krajowych

Ryanair to jeden z najczęściej wybieranych przewoźników. Irlandzkie linie wychodząc naprzeciw potrzebom pasażerów zapowiedziały wprowadzanie lotów krajowych. Jako pierwsze zostaną uruchomione trasy Warszawa Modlin – Wrocław i Warszawa Modlin – Gdańsk. Warto wiedzieć, że bilety na zapowiadane przez Ryanair połączenia są już w sprzedaży.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dotychczas niskokosztowy przewoźnik z Irlandii kojarzył się głównie z zagranicznymi podróżami. Już w kwietniu 2014 wystartują pierwsze maszyny na nowych, krajowych połączeniach. Będą to loty z warszawskiego lotniska Modlin do Wrocławia oraz do Gdańska. Pasażerowie zainteresowani przelotem ze stolicy do Wrocławia mogą wybrać się w podróż codziennie. Start z Warszawy zaplanowano na godzinę 15:00, lądowanie we Wrocławiu na 15:55. Przelot powrotny odbędzie się odpowiednio w godzinach 16:20 – 17:20.

Druga atrakcyjna trasa – z Warszawy na północ, do Gdańska to lot z Modlina o 12:10 z lądowaniem w Gdańsku o 12:55. Planując wizytę w stolicy wystartujemy z Gdańska o 13:20, zaś w Modlinie lądujemy o 14:10. Loty na obydwu nowych trasach będą obsługiwane przez Boeingi 737, a ceny za przelot w jedną stronę rozpoczynają się od 99zł.

To nie koniec nowości i niespodzianek od Ryanair. Nowa strona internetowa linii zapewnia łatwą i szybką rezerwację. Ponadto przewoźnik wprowadza 24-godzinny okres ochronny dla wszystkich rezerwacji na korektę drobnych błędów, obniża opłaty za wydruk karty pokładowej i odprawę bagażu na lotnisku. Wprowadza też możliwość wniesienia drugiej torby podręcznej na pokład.