Za bilety PLL LOT zapłacimy przez PayPal

Planując i organizując podróż doceniamy wiele rozwiązań, dzięki którym oszczędzamy zarówno fundusze, jak i cenny czas. Nie da się ukryć, że najlepszym przyjacielem turysty jest internet i możliwość zorganizowania całej wyprawy zza domowego biurka. Całkiem niedawno PLL LOT wprowadziły nową opcję dla potencjalnych pasażerów – płatności za pośrednictwem PayPal.

fot. www.lot.com/pl
fot. www.lot.com/pl

Wiele transakcji finalizujemy dziś za pośrednictwem Internetu.  W sieci organizujemy też wyjazdy, podróże służbowe oraz prywatne. Dlatego wprowadzenie możliwości opłat przez platformę PayPal, było w przypadku linii lotniczych LOT kwestią czasu. Niemniej jednak warto podkreślić, że nasz narodowy przewoźnik jest pierwszą linią z Europy Środkowo- Wschodniej, która zdecydowała się na tę opcję regulowania płatności. Z jednej strony jest to niewątpliwie ukłon i wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientom. Ale korzyści są obustronne, ponieważ PLL LOT zyskują w ten sposób szerokie grono potencjalnych pasażerów – jakby nie patrzeć szacuje się, że z platformy PayPal korzysta prawie 140 milionów użytkowników.

W ramach promocji związanej z nową formuła płatności, LOT oferuje 5 procentową zniżkę na bilety opłacone PayPal-em. Aby z niej skorzystać należy zarezerwować bilet i zapłacić za niego przed 27 grudnia. Promocją objęte są przeloty w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2014. Bilety można zamówić przez stronę LOT i za pomocą aplikacji mobilnych, a opłaty reguluje się w 11 walutach – euro, dolarach amerykańskich i kanadyjskich, frankach szwajcarskich, funtach brytyjskich, koronach czeskich, norweskich, duńskich i szwedzkich, forintach oraz złotówkach.