Sudocrem w apteczce przewidującego turysty

Większość młodych rodziców nie pamięta już czasów, kiedy to w podróż trzeba było zabrać praktycznie wszystko. Od standardowego bagażu, po kompletną apteczkę, garnek, koc, sztućce i coś na ząb. Dziś we wszystkich miejscowościach małych i dużych kupimy pominięte w bagażu rzeczy. Niemniej jednak warto zadbać o pewien niezbędnik, który sprawdza się zawsze, wszędzie i w każdych okolicznościach.

sudocrem
Fot: apteka-melissa.pl

Taką „żelazną” listę na pewno powinni przygotować rodzice, zwłaszcza jeśli podróżują z małymi dziećmi. Niezbędne i potrzebne produkty warto mieć pod ręką, zamiast szukać ich w razie czego w sklepach lub aptekach. Ważnym punktem na tejże liście będą na pewno leki, preparaty pielęgnacyjne dla milusińskich. Szczególnie, że niektóre z nich przydają się również dorosłym turystom.

fot: sudocrem.co.uk
fot: sudocrem.co.uk

Sudocrem to jeden z tych kosmetyków, który towarzyszy już kolejnym pokoleniom rodziców oraz dzieci. Jest to specyficzny, antyseptyczny krem, który stanowi swoiste panaceum na wiele problemów skórnych. Na ogół kojarzymy go z dobroczynnym, leczniczym działaniem na delikatną i podrażnioną skórę niemowląt. Jakby nie było Sudocrem leczy przykre objawy pieluszkowego zapalenia skóry. Już choćby dlatego powinien znaleźć się w bagażu podręcznym rodziców podróżujących w przemiłym towarzystwie najmłodszych pociech.

W bagażu latem... (sudocrem.co.uk)
W bagażu latem…
(sudocrem.co.uk)

Ale na tym nie kończy się spektrum działania kremu Sudocrem. Planując ekonomiczny i ergonomiczny bagaż warto uwzględnić spakowanie tego kremu. Działa bowiem leczniczo na zapalenia skóry, zmiany na skórze w przebiegu różnych schorzeń oraz dolegliwości.
Dlaczego Sudocrem przyda się w podróży?
Otóż łagodzi ból, swędzenie, przyspiesza regenerację. Ma też działanie ochronne przed różnymi substancjami, ale także przed wirusami i grzybami. Poza pieluszkowym zapaleniem skóry sprawdza się w leczeniu zadrapań, otarć, oparzeń słonecznych, podrażnień termicznych i niewielkich odmrożeń. Mogą po niego sięgać również panowie po goleniu i panie ze skórą podrażnioną po depilacji.

... i zimą (sudocrem.co.uk)
… i zimą (sudocrem.co.uk)

A zatem jeden kosmetyk – szerokie spektrum działania i remedium na różne problemy dermatologiczne, skórne, jakie mogą przydarzyć się w czasie podróży czy urlopu