W podróży z dzieckiem

O tym, że podróże z dziećmi mogą być wspaniałe, niezapomniane, wyjątkowe wiedzą chyba wszyscy rodzice. Podobnie jak o tym, że wyjazd w towarzystwie kilkuletnich pociech to niebagatelne wyzwanie, rodzicielski survival. Wszelkie porady, wskazówki, gotowe scenariusze udanego rodzinnego urlopu są zatem na wagę złota.

Fot:dzieckowpodrozy.pl
Fot:dzieckowpodrozy.pl

Serwis internetowy dzieckowpodrozy.pl to prawdziwa skarbnica wiedzy i praktycznych porad dla rodziców. Od niedawna możemy korzystać z nowej, zmodernizowanej, lepszej wersji serwisu. Nie bez powodu jedno z haseł brzmi „dzieckowpodrozy.pl – udana strona wakacji z dzieckiem”. Serwis to prawdziwe kompendium wiedzy, worek z którego pełnymi garściami czerpiemy wskazówki na wiele tematów. Znajdziemy tu rekomendacje dotyczące obiektów przyjaznych rodzinom z dziećmi, porady dotyczące wyjazdów letnich, zimowych, krajowych i zagranicznych. Fascynująco zapowiada się także część, w której znajdziemy opowieści rodziców. Oczywiście na temat wyjazdów z milusińskimi. Co ciekawe najlepsze opisy i recenzje będą nagradzane i to sowicie.

Od strony technicznej serwis jest zdecydowanie lepiej zorganizowany, czytelny. Jest to strona responsywna, czyli prezentowane treści dopasowują się do wielkości urządzenia, na którym przeglądamy serwis. Bardzo interesującą inicjatywą jest wydawnictwo w tradycyjnej wersji drukowanej, zatytułowane oczywiście Dziecko w podróży. pl.
A zatem zanim zaplanujemy zimowy wypad świąteczny czy ferie w górach, warto skorzystać z cennych sugestii dotyczących np. wyboru miejsca, ośrodka czy dobrze spakowanych bagaży.

Przeczytaj również wpis Wakacje nad Bałtykiem. Najlepsze polskie plaże