Komfortowa podróż do Londynu

Bez wątpienia Dreamlinery wzbudzają nadal ogromne zainteresowanie – jakby nie patrzeć we flocie polskiego przewoźnika są maszyny znane i cenione na całym świecie. Dotychczas imponujące Boeingi latały na trasach dalekodystansowych, do Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin. We wrześniu loty Dreamlinerem pojawiły się na jednej z najpopularniejszych tras europejskich w rozkładzie LOT, czyli Warszawa – Londyn – Warszawa.

Fot: LOT
Fot: LOT

Warto wiedzieć, że jeszcze tylko do 24 października komfortowe Boeingi 787 będą latać na trasie między naszą stolicą a Londynem. Brytyjska metropolia jest uznawana za jeden z najpopularniejszych kierunków biznesowych oraz turystycznych. Nic więc dziwnego, że Dreamlinery obsługują sezonowo właśnie tę kontynentalną trasę. Dreamlinery objęły wybrane połączenia czwartkowe i piątkowe (rejsy LO 279 i LO 280).
Podobnie jak na trasach międzykontynentalnych pasażerowie mogą wybrać jeden ze standardów podróży – LOT Business Class, LOT Premium Class albo LOT Economy Class, a ceny biletów za przelot w tę z powrotem zaczynają się już od 499 PLN. Jest to również interesująca i dogodna opcja dla osób, które podróżują przez Warszawę do innych miast albo przesiadają się w Londynie.

Europejskie trasy Dreamlinera to jedna z atrakcyjniejszych sezonowych propozycji LOT-u. Obecnie w barwach linii lata sześć okazałych Boeingów, ale już w roku 2016 i 2017 polski przewoźnik „wzbogaci” się o kolejne dwie maszyny. Kto wie, może kontynentalne trasy na stałe wejdą do rozkładu lotów…?