Rodzinne wakacje w Beskidach

Wyjazd na urlop, na weekendowy wypoczynek to okazja do oderwania się od realiów życia w mieście, zawodowych obowiązków, hałasu za ścianą czy za oknem. Dla wielu osób idealnym rozwiązaniem jest wyjazd w malownicze plenery, atrakcyjne okolice i możliwość obcowania z naturą.

fot:www.piwniczna-zdroj.com
fot:www.piwniczna-zdroj.com

Urlop rodziny z dziećmi to zawsze spore wyzwanie. Z jednej strony chcemy zapewnić sobie i pociechom atrakcyjne wakacje, pełne miłych wrażeń. Z drugiej tęsknimy za ciszą i spokojem. Chcemy mieć czas na relaks w cieniu drzew i na poznawania nowych miejsc, a także na słuszną dawkę zdrowego ruchu. Oczywiście byłoby idealne zamieszkać na czas urlopu w przytulnym wygodnym miejscu. Dla wielu osób najlepszą opcją są domki na wynajem – miejsca, w którym można poczuć się jak u siebie. Wiadomo przecież, że nie każdy odnajduje się w dużych ośrodkach wypoczynkowych czy pensjonatach. Może się zatem wydawać, że zorganizowanie udanego urlopu to nie lada wyzwanie. A przecież wystarczy wybrać Beskid Sądecki, malowniczą Piwniczną i wyjątkowy Dom z Widokiem (więcej informacji można znaleźć tu: domki wynajem).

Można naprawdę długo wymieniać atuty tego miejsca. Ale rodzice aktywnych maluchów docenią na pewno położenie Domu z Widokiem, który znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, z malowniczym krajobrazem za oknem. Jeśli jednak zatęsknimy za rozsądną dawką cywilizacji, dom jest wystarczająco blisko centrum miasta. Duży ogrodzony teren, plac zabaw, taras z widokiem na okolice – to wręcz wymarzone warunki, zarówno dla dorosłych, jak i pełnych energii dzieci. Poza tym najbliższe okolice to wiele dodatkowych atrakcji, jak chociażby jazda konna, spływ Doliną Popradu, liczne szlaki turystyczne. To również miejsca takie jak Muzeum Regionalne, Ratusz czy słynna Pijalnia Artystyczna.