Rodzina na urlopie w Hiszpanii

Hiszpania – trudno chyba bardziej „turystyczny kierunek” w Europie. Oczywiście pierwsza myśl, jeśli chodzi o urlop w Hiszpanii, to słoneczne plaże, doskonała zabawa, modne kluby, flamenco… Skojarzenie jak najbardziej słuszne, ale zdecydowanie nie wyczerpuje możliwości, jakie czekają na turystów w słonecznej Hiszpanii.

Fot:www.edom.pl
Fot:www.edom.pl

Dla wielu osób Hiszpania to na przykład Ibiza – tętniąca życiem, również nocnym. Innym kojarzy się ze słonecznymi plażami Costa Brava czy Wysp Kanaryjskich. Hiszpania to historia i nowoczesność w Madrycie lub w Barcelonie. To plaże i morze, ale także malownicze górskie pejzaże na północy kraju. Warto także zauważyć, że jest to wręcz idealne miejsce na rodzinne wakacje, bo Hiszpania to nie tylko modne kluby i promenady. To również wiele wspaniałych miejsc i atrakcji dla całej rodziny.

Wielu turystów wybiera Wyspy Kanaryjskie, znane z pięknych plaż, łagodnego śródziemnomorskiego klimatu. Zwolenników ma także Majorka, kurorty Costa Brava czy Costa Calida lub Costa Daurada. Każda z malowniczych krain oferuje wiele atrakcji dla rodzin z małymi dziećmi i w towarzystwie nieco zbuntowanych nastolatków. Andaluzja, Walencja, Katalonia, Baleary, kraj Basków. Nadmorskie kurorty, historia i atrakcje Barcelony. A może Hiszpania zimą? Jak najbardziej – wraz z pociechami można wybrać zarówno ciepłe Costa del Sol, jak również niezwykłe narciarskie plenery w Pirenejach lub Sierra Nevada.
Hiszpania dla najmłodszych to plaże i narciarskie stoki, to oceanaria, parki rozrywki, parki wodne, ale także historyczne miasta i zabytki. To centra handlowe, a z drugiej strony malownicze krajobrazy, piękno natury i niezapomniany smak świeżych, egzotycznych owoców.

Rodzinny wyjazd z dziećmi to również konieczność odpowiedniego zakwaterowania – apartamenty w Hiszpanii znajdziesz na edom.pl. To nie tylko bardzo bogata baza różnorodnych obiektów turystycznych (domy wakacyjne, domki letniskowe, kwatery), ale przede wszystkim znakomicie zorganizowany system wyszukiwania i rezerwacji. Określając kryteria wyboru bez wątpienia znajdziemy idealne miejsce na urlop w Hiszpanii. Zwłaszcza, że możemy sprecyzować wiele informacji dotyczących warunków. Począwszy od podstawowych jak miejsce oraz termin, po szczegóły standardu obiektu, odległość od turystycznych atrakcji, a nawet opinie i oceny klientów. Na wakacje z dziećmi możemy wybrać m.in. komfortowy dom z basenem, wygodny domek w cichej okolicy albo apartament niedaleko plaży.

Zajrzyj także na Pojedźmy na wczasy do Bułgarii